+48 75 64 16 600 info@hotelstrauss.com
Uroczystości

POZNAJ NASZĄ OFERTĘ

CHRZCINY

Szczególny dzień w życiu Waszej rodziny

Chrzest to bardzo ważne i pełne emocji wydarzenie. Aby poczuć wyjątkowość tego dnia, przeżyjcie go w skupieniu i spokoju, a my zajmiemy się przygotowaniem wspaniałego przyjęcia. Służymy wieloletnim doświadczeniem, wyśmienitą kuchnią i eleganckimi wnętrzami. Spotkajmy się w Hotelu Fenix Strauss***.

KOMUNIE

Wyjątkowy moment

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu i zaangażowaniu całego zespołu przyjęcia okolicznościowe w naszym obiekcie są zawsze profesjonalnie przygotowane, a stylowe wnętrza w połączeniu z wyśmienitym menu sprawiają, że są to naprawdę wyjątkowe chwile. Decydując się na organizację przyjęcia komunijnego w Hotelu Fenix Strauss*** możecie być Państwo pewni, że dokonaliście doskonałego wyboru

PRZYJĘCIA WESELNE

Szukasz odpowiedniego miejsca na wspaniałe przyjęcie weselne?

Od wielu lat służymy naszym Klientom swym doświadczeniem w organizacji wszelkiego rodzaju imprez okolicznościowych. Chcielibyśmy, aby dzięki naszemu profesjonalizmowi  i zaangażowaniu Wasze Wesele było wyjątkowe i na długo zapisało się w pamięci Waszej i Waszych Gości. Naszym największym atutem jest doskonała kuchnia, dyskretna obsługa oraz stylowe wnętrza. Zaplanujcie swoje wesele właśnie w Hotelu Fenix Strauss***.

IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE

Wyjątkowe chwile w wyjątkowym miejscu

Spotkania okolicznościowe są zazwyczaj wspaniałą okazją do rozmowy, przywołania wyjątkowych wspomnień oraz czasem, który pozwoli na to, aby po prostu pobyć razem. Codzienność nie stwarza nam wielu takich możliwości, wyścig z czasem w przewrotny sposób sprawia, że jest go jeszcze mniej. Przyjmijcie nasze zaproszenie i zorganizujcie tę wyjątkową uroczystość właśnie w Hotelu Fenix Strauss***.

BY ZAPEWNIĆ PAŃSTWU USŁUGI NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI KAŻDĄ OFERTĘ PRZYGOTOWUJEMY INDYWIDUALNIE